Ürün Arama
 
 Markalarımız
 
VIVANCO
 
 
SABA
 
 
VOXLINE
 
 
DIGIX
 
 
I-TECH
 
 
AOC
 
 
 Servis Güvencesi
  Servis bilgilerine ulaşmak için TIKLAYIN  
 
 
 
 
 

Promarket Dış Ticaret Ltd. Şti., kurulduğu 2000 yılından bugüne tüketici elektroniği sektöründe ithalatçı ve distribütör firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi markası olan Voxline,SABA,I-Tech ve Digix ürünlerinin yanısıra, Vivanco ve One For All gibi önemli Avrupa firmalarının da Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

SABA,Voxline,I-Tech ve Digix markaları adı altında, MP3/MP4 çalarlar,DVD/Divx Player’lar,Portable DVD Player’lar ve Dijital Fotoğraf Albümlerini tüketici pazarına sunmakta, Vivanco distribütörü olarak, firmaya ait çeşitli markalarla kablo (IT&audio/video), digital kamera çantaları, notebook çantaları, CD çantaları, kulaklıklar,MP3 aksesuarları ve IT aksesuarları gibi ürünlerin dağıtımını yapmaktadır.

Promarket, Hong Kong ve Shenzhen'de bulunan irtibat ofisleri aracılığı ile, uzakdoğuda uygun üreticilerin bulunmasını, gelen ürünlerin kalitesinin ve uygunluğunun denetlenmesini sağlamaktadır.

Promarket ürünleri, Türkiye'de faaliyet gösteren Teknosa,Migros,Carrefour,Tesco/Kipa,Estore,Hepsi burada.com,Yeterkiiste.com,Hipernex,Alisveris.com,Ereyon.com,Webdenal.com,Deppo,Sanal Magaza,Metro,Real,D&R,Darty,Electroworld ve Mediamarkt gibi büyük satış kanalları ve zincirlerinde son kullanıcılara sunulmaktadır.

PROMARKET,HAYATINIZI RENKLENDİREN ÜRÜNLERİYLE TÜRKİYE'NİN HERYERİNDE!
Tüm Hakları Saklıdır © Promarket Dış Ticaret Ltd.Şti.